Droga jest grupą Odnowy w Duchu Świętym kształtującą się w oparciu o doświadczenie Centrum Formacji Wieczernik w Magdalence. Centrum jednoczy grupy modlitewne Odnowy w Polsce północno-wschodniej, w tym grupy archidiecezji warszawskiej (ok. 60), do której należy Droga.

Grupy działają przy parafiach. Każda ma świeckiego lidera oraz opiekuna duchownego. Spotkania są otwarte dla wszystkich bez względu na wiek i sytuację: dla wierzących i niewierzących, tych, którzy tracą wiarę, i tych, którzy chcą ją pogłębić.

Spotykamy się w dolnym kościele w parafii bł. Edmunda Bojanowskiego na warszawskim Wilanowie w każdą środę o godzinie 19.00. Przyjdź i zobacz, jakich cudów dokonuje Pan Bóg w naszym życiu. Chcemy podzielić się z Tobą radością płynącą z przeżywania wiary!

Nasze spotkania obejmują wspólną Eucharystię, adorację Najświętszego Sakramentu, modlitwę – głównie wielbiącą oraz formację duchową opartą na założeniach zatwierdzonych przez biskupa archidiecezji warszawskiej, a opracowanych i realizowanych w Centrum Formacji Wieczernik w Magdalence. Więcej informacji o nas na naszym fanpage’u na FB – Grupa Droga.

Grupa istnieje od 1990 roku. Założycielem i pierwszym opiekunem Drogi był dominikanin o. Jarosław Kupczak OP. Drugim, wieloletnim opiekunem (1992–2004) – śp. o. Tomasz Aleksiewicz OP, następnie opiekę sprawowali ojcowie: Jacek Norkowski OP, Janusz Chwast OP, Stanisław Górski OP, Rafał Skrobacz OP, Norbert Oczkowski OP. Liderami Drogi na przestrzeni lat byli m.in.: Iwona Wyrwińska, Bogusław Topis, Jadwiga Stachurska, Agnieszka Wędrychowska, Renata Panasewicz, Marek Panasewicz, Małgorzata Gremplewska.

Przez ponad 32 lata grupa działała przy parafii św. Dominika. Latem 2023 roku przeniosła się do parafii bł. Edmunda Bojanowskiego.

Aktualnie opiekunem duchowym grupy jest ks. Michał Wszeborowski, natomiast świeckim liderem od lipca 2023 roku – Agnieszka Gawrońska.